UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja mam pytanie z innej beczki. Po co Policji APRD z tablicą ostrzegawczą, skoro jej nie rozkładają? Nie lepiej było kupić ambulans wypadkowy bez tego? Przecież zamiast tych bajerów w dwóch posiadanych APRD można było np. kupić te osławione już opony.
Podatnik