A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zeby urzywać tej tablicy muszą mieć badania i przeszkolenie - praca na wysokości 1.5m a nie mają i tu jest lipa
tam powiniem byc fotoradar progi zwalniajiace ograniczenie predkosci lub lustro dla kierowców
Sprzedam 3 alufelgi, używane nieuszkodzone! :D
@hsda: progi zwalniające to masz na mózgu. .. ograniczają Ci myślenie. ..
Tępy babsztyl - na takie trzeba uważać! Trzeba być ślepy półgłupem, żeby nie domyślić się, że jedna ciężarówa zatrzymała się na przeciwnym pasie w jakimś celu - w tym wypadku żeby wpuścić drugą ciężarówkę. Niestety facet miał pecha - trafił na tępotę. Mieliście może sytuacje, że wyjeżdżacie z drogi podporządkowanej, na drodze z pierwszeństwem jest korek, wszyscy jadą 20-30 km/h, ale babsztyle udają, że Was nie widzą i żadna nie wpuści? Ja miałem kiedyś 4 baby pod rząd - i dumne mordy, dopiero jako piąty jechał facet i bez problemu wpuścił.
Po co ci stękaczu ta tablica? Napisz podanie i wal do firmy a będziesz mógł pobawić się tą tablicą do oporu.
Całe szczęście że ten seat ze straży mógł na własnych kołach odjechać do warsztatu zaufanego Pana Zenka, chociaż jego kierowca już tak dobrze nie wyglądał. Strój zbyt letni, wypieki jakieś na chudej buźce, czyżby anemia ?
Zapewne kierujący SEATEM ze straży zawiadomił o uszkodzeniu samochodu służbowego przełożonych w komendzie wojewódzkiej. ..
To nam przewiózł Karola tym SEATEM - on ma nerwy !
Ktoś podobno widział picapa na olsztyńskich numerach z KW PSP - czyżby nocna inspekcja ?