UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Widać na zdjęciach, że to NLI. To jest to samo Stilo które wczoraj wyjechało mi na czołówkę na przejeździe kolejowym na ul. Malborskiej. Jechałem rowerem w kierunku centrum, a Stilo skręciło potem w ul. Fredry. Przez przejazd przejeżdżały przed Fiatem dwa pojazdy, które kierująca wyprzedziła z dużą prędkością i gdybym nie zjechał na bok to potrąciła by mnie. Wczoraj Fiatem Stilo nr. rej. NLI. .kierowała kobieta.
pit0102