UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać na zdjęciach, że to NLI. To jest to samo Stilo które wczoraj wyjechało mi na czołówkę na przejeździe kolejowym na ul. Malborskiej. Jechałem rowerem w kierunku centrum, a Stilo skręciło potem w ul. Fredry. Przez przejazd przejeżdżały przed Fiatem dwa pojazdy, które kierująca wyprzedziła z dużą prędkością i gdybym nie zjechał na bok to potrąciła by mnie. Wczoraj Fiatem Stilo nr. rej. NLI. .kierowała kobieta.

pit0102

Anuluj