37
12.07.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wiocha, prostactwo, tak można skomentować tych protestujących. Zamiast brać się za politykę do roboty rowy wykosić bo pola wam zaleje. Syf i brud i smród na wsi posprzątajcie podwórka i przed domami, pomalujcie wszystko. DZIWAKI Z EPOKI LUDZI KAMIENIA ŁUPANEGO.
(2011.07.13)

info

0  
  0
Współczuję ludziom mieszkającym w sąsiedztwie takich wiatraków - hałas i infradźwięki są bardzo szkodliwe, dlaczego w Polsce nie mówi się o tym publicznie, dlaczego prawo nie chroni mieszkańców naszego kraju, poprzez ścisłe i rzetelne określenie wymogów dot. odległości wiatraków od zabudowań mieszkalnych, podobnie jak ma to miejsce w krajach europejskich, gdzie tego typu urządzeń jest wiele - ale w Niemczech i Holandii one nigdy nie stoją blisko domów i gospodarstw! Wszelkie raporty, analizy itp. dotyczą jedynie "ewentualnego" wpływu na środowisko (bo jaki będzie prawdziwy, to się okaże za kilka czy kilkanaście lat), a nie wpływu na zdrowie ludzi i zwierząt gospodarskich.
elb (2011.07.13)

info

0  
  0
i tak tu oto widzimy jacy tu jeszcze pozostali prości ludzie w Elblągu :)
(2011.07.13)

info

0  
  0
O sto lat to cofnęło nas SLD styropian i czarni
(2011.07.13)

info

0  
  0
A pomnika Chytrusa, takiego największego nie chcą?
(2011.07.13)

info

0  
  0
Dla tych, którym problem wydaje się wręcz śmieszny dwa pierwsze znalezione linki w sieci: http://goo.gl/Rntwe oraz http://goo.gl/v0B62. Czysta energia czy może bardziej czyste pieniądze? Trzymam kciuki za za protestujących mieszkańców!
Don Kichot (2011.07.13)

info

0  
  0
A GDZIE JEST PANI WÓJT??? niech krzaki powycina na zakrętach w Tropach i Raczkach Elbląskich. Zarośla jak w buszu jakimś! Niech posprząta najpierw swoje podwórko!! I drogę niech nową zrobi za torami w Raczkach!!! A wiatrak to niech postawi sobie przed urzędem gminy najlepiej!
ooo (2011.07.13)

info

0  
  0
Margonin- tu jest prawdziwe piekło. Wiatraki. http://www.youtube.com/watch?v=AQZ115-zzIM&feature=related
xyzzz (2011.07.13)

info

0  
  0
widac jakie jest zacofanie i ciemnota na elblaskiej wsi. .. o ile sie nie myle to wiatrak jest w herbie zulaw.
jimi ziomal (2011.07.13)

info

0  
  0
To jest walka o stołki, buraki chcą wygodnych posadek. Co odechciało się orania i siania. Posprzątajcie ten bajzel u was na wsi, pora odnowić domy, pomalować, rowy oczyścić. Na dodatek co krok to krzaki zasłaniają kierowcom widoczność. A władza na wsi śpi gdzie sołtys by dopilnować prac które opisano.
(2011.07.13)

info

0  
  0