A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wiocha, prostactwo, tak można skomentować tych protestujących. Zamiast brać się za politykę do roboty rowy wykosić bo pola wam zaleje. Syf i brud i smród na wsi posprzątajcie podwórka i przed domami, pomalujcie wszystko. DZIWAKI Z EPOKI LUDZI KAMIENIA ŁUPANEGO.
Współczuję ludziom mieszkającym w sąsiedztwie takich wiatraków - hałas i infradźwięki są bardzo szkodliwe, dlaczego w Polsce nie mówi się o tym publicznie, dlaczego prawo nie chroni mieszkańców naszego kraju, poprzez ścisłe i rzetelne określenie wymogów dot. odległości wiatraków od zabudowań mieszkalnych, podobnie jak ma to miejsce w krajach europejskich, gdzie tego typu urządzeń jest wiele - ale w Niemczech i Holandii one nigdy nie stoją blisko domów i gospodarstw! Wszelkie raporty, analizy itp. dotyczą jedynie "ewentualnego" wpływu na środowisko (bo jaki będzie prawdziwy, to się okaże za kilka czy kilkanaście lat), a nie wpływu na zdrowie ludzi i zwierząt gospodarskich.
i tak tu oto widzimy jacy tu jeszcze pozostali prości ludzie w Elblągu :)
O sto lat to cofnęło nas SLD styropian i czarni
A pomnika Chytrusa, takiego największego nie chcą?
Dla tych, którym problem wydaje się wręcz śmieszny dwa pierwsze znalezione linki w sieci:
http://goo.gl/Rntwe oraz http://goo.gl/v0B62. Czysta energia czy może bardziej czyste pieniądze? Trzymam kciuki za za protestujących mieszkańców!
A GDZIE JEST PANI WÓJT??? niech krzaki powycina na zakrętach w Tropach i Raczkach Elbląskich. Zarośla jak w buszu jakimś! Niech posprząta najpierw swoje podwórko!! I drogę niech nową zrobi za torami w Raczkach!!! A wiatrak to niech postawi sobie przed urzędem gminy najlepiej!
Margonin- tu jest prawdziwe piekło. Wiatraki.
http://www.youtube.com/watch?v=AQZ115-zzIM&feature=related
widac jakie jest zacofanie i ciemnota na elblaskiej wsi. .. o ile sie nie myle to wiatrak jest w herbie zulaw.
To jest walka o stołki, buraki chcą wygodnych posadek. Co odechciało się orania i siania. Posprzątajcie ten bajzel u was na wsi, pora odnowić domy, pomalować, rowy oczyścić. Na dodatek co krok to krzaki zasłaniają kierowcom widoczność. A władza na wsi śpi gdzie sołtys by dopilnować prac które opisano.