UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Współczuję ludziom mieszkającym w sąsiedztwie takich wiatraków - hałas i infradźwięki są bardzo szkodliwe, dlaczego w Polsce nie mówi się o tym publicznie, dlaczego prawo nie chroni mieszkańców naszego kraju, poprzez ścisłe i rzetelne określenie wymogów dot. odległości wiatraków od zabudowań mieszkalnych, podobnie jak ma to miejsce w krajach europejskich, gdzie tego typu urządzeń jest wiele - ale w Niemczech i Holandii one nigdy nie stoją blisko domów i gospodarstw! Wszelkie raporty, analizy itp. dotyczą jedynie "ewentualnego" wpływu na środowisko (bo jaki będzie prawdziwy, to się okaże za kilka czy kilkanaście lat), a nie wpływu na zdrowie ludzi i zwierząt gospodarskich.

elb

Anuluj