UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A GDZIE JEST PANI WÓJT??? niech krzaki powycina na zakrętach w Tropach i Raczkach Elbląskich. Zarośla jak w buszu jakimś! Niech posprząta najpierw swoje podwórko!! I drogę niech nową zrobi za torami w Raczkach!!! A wiatrak to niech postawi sobie przed urzędem gminy najlepiej!
ooo