UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A GDZIE JEST PANI WÓJT??? niech krzaki powycina na zakrętach w Tropach i Raczkach Elbląskich. Zarośla jak w buszu jakimś! Niech posprząta najpierw swoje podwórko!! I drogę niech nową zrobi za torami w Raczkach!!! A wiatrak to niech postawi sobie przed urzędem gminy najlepiej!

ooo

Anuluj