UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A GDZIE JEST PANI WÓJT??? niech krzaki powycina na zakrętach w Tropach i Raczkach Elbląskich. Zarośla jak w buszu jakimś! Niech posprząta najpierw swoje podwórko!! I drogę niech nową zrobi za torami w Raczkach!!! A wiatrak to niech postawi sobie przed urzędem gminy najlepiej!
ooo