UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak jak napisal autor nie widzialem zeby ludzie tak sie bawili na optwartym powietrzu w elblagu, wiec moze wiecej takich imprez i moze ktorys klub podjal by sie w koncu zorganizowania cotygodniowych imprez w rytmach dancehall i reggae tak jak to robi junior stress, 27 pablo oraz drivah czyli dancehall masak rah w Wawie zainteresowanie tam jest duze klub zawsze wypelniony po brzegi po tym co widzialem w elblagu byloby podobnie staralem sie w kilku klubach pisalem e-mail rozmawialem osobiscie, lecz nikt nie chcial sie podjac moze po tym co pokazalismy ktos podejmie sie tego zadania (jakis klub muczyny). Mam nadzieje ze tak bedzie i w elblagu beda jedni z najlepszych selektorow w calej PL a kto wie czy nie na swiecie:) Big Up Elblag Jestem chetny do pomocy w sferze muzycznej DH.

komik

Anuluj