UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeśi ktoś chciał posłuchać sobie reggae w Elblągu, to był w zeszłym roku na koncertach Jafii Namuel i Izraela w ramach Letnich Ogrodów Polityki. To było regge przez duże R. Nawet pogoda była wtedy jamajska. Właśnie takiego reggae chciałbym więcej w E-gu.
malkontent