UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mega pozytywna impreza. Fantastyczny klimat, w końcu ktoś zrozumiał, że by w Elblagu się działo, musi przede wszystkim dziać się na tej naszej starówce. Bo to właśnie starówka jest wizytówką miasta. Więcej takich imprez!