UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśi ktoś chciał posłuchać sobie reggae w Elblągu, to był w zeszłym roku na koncertach Jafii Namuel i Izraela w ramach Letnich Ogrodów Polityki. To było regge przez duże R. Nawet pogoda była wtedy jamajska. Właśnie takiego reggae chciałbym więcej w E-gu.
malkontent