A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dzieciaki klasa 3 c haha
nie-e, to 3b była.
takie z was spotles jak i majndy. .. zal was chlopcy i dziewczynko
to była klasa c, pamiętam jeszcze do jakiej chodziliśmy; p
mam 14 lat a juz wiem ze spotles mind to kicha !!
Skoro kicha to pewnie mają katar! :D
pewnie maja na, a moze i nawet srane w glowach dlatego tak to wychodzi
oj biedny krzysiu, nikt go już nie chce.
mam wrażenie, że Ci którzy piszą komentarze w większości nie byli na koncercie. Spotlles Mind z nową wokalistką dużo lepiej, prezentują bardzo dobry poziom. Insigne bardzo fajnie, mogliby grać częściej. Crystal Lake dobry mocny set, często wręcz brutalny. ludzi mogłoby by więcej.
Nie che smucić autora tekstu, ale te 'eksperymenty wokalne' były czymś przyciągającym, świerzym i to one składały się na chwilową dobrą passę zespołu i uznanie elblążan. za to to co ta dziewczyna pokazała to jakieś nieporozumienie. .. i nie jest to tylko moje zdanie. aż przykro się robi, bo krzyknąć w mikrofon bez żadnego uczucia i przekazu to każdy średnio utalentowany wokalista potrafi, a chyba nie o to chodzi w tym zespole? nie ważne kto śpiewał wcześniej kto śpiewa teraz a kto będzie śpiewał za rok, ważne że nie było dawnej magii. .. szkoda. jednak ciągle mam nadzieję, że dziewczyna się rozkręci. ; /