24
12.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
dzieciaki klasa 3 c haha
(2011.06.13)

info

0  
  0
nie-e, to 3b była.
dzony g (2011.06.13)

info

0  
  0
takie z was spotles jak i majndy. .. zal was chlopcy i dziewczynko
(2011.06.14)

info

0  
  0
to była klasa c, pamiętam jeszcze do jakiej chodziliśmy; p
kolega z bylej klasy (2011.06.14)

info

0  
  0
mam 14 lat a juz wiem ze spotles mind to kicha !!
kasia i tomek z 5d 2 gim (2011.06.14)

info

0  
  0
Skoro kicha to pewnie mają katar! :D
(2011.06.14)

info

0  
  0
pewnie maja na, a moze i nawet srane w glowach dlatego tak to wychodzi
(2011.06.15)

info

0  
  0
oj biedny krzysiu, nikt go już nie chce.
bidoński (2011.06.15)

info

0  
  0
mam wrażenie, że Ci którzy piszą komentarze w większości nie byli na koncercie. Spotlles Mind z nową wokalistką dużo lepiej, prezentują bardzo dobry poziom. Insigne bardzo fajnie, mogliby grać częściej. Crystal Lake dobry mocny set, często wręcz brutalny. ludzi mogłoby by więcej.
wieśMak (2011.06.15)

info

0  
  0
Nie che smucić autora tekstu, ale te 'eksperymenty wokalne' były czymś przyciągającym, świerzym i to one składały się na chwilową dobrą passę zespołu i uznanie elblążan. za to to co ta dziewczyna pokazała to jakieś nieporozumienie. .. i nie jest to tylko moje zdanie. aż przykro się robi, bo krzyknąć w mikrofon bez żadnego uczucia i przekazu to każdy średnio utalentowany wokalista potrafi, a chyba nie o to chodzi w tym zespole? nie ważne kto śpiewał wcześniej kto śpiewa teraz a kto będzie śpiewał za rok, ważne że nie było dawnej magii. .. szkoda. jednak ciągle mam nadzieję, że dziewczyna się rozkręci. ; /
zZzZzZz (2011.06.15)

info

0  
  0