UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie che smucić autora tekstu, ale te 'eksperymenty wokalne' były czymś przyciągającym, świerzym i to one składały się na chwilową dobrą passę zespołu i uznanie elblążan. za to to co ta dziewczyna pokazała to jakieś nieporozumienie. .. i nie jest to tylko moje zdanie. aż przykro się robi, bo krzyknąć w mikrofon bez żadnego uczucia i przekazu to każdy średnio utalentowany wokalista potrafi, a chyba nie o to chodzi w tym zespole? nie ważne kto śpiewał wcześniej kto śpiewa teraz a kto będzie śpiewał za rok, ważne że nie było dawnej magii. .. szkoda. jednak ciągle mam nadzieję, że dziewczyna się rozkręci. ; /
zZzZzZz