UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam wrażenie, że Ci którzy piszą komentarze w większości nie byli na koncercie. Spotlles Mind z nową wokalistką dużo lepiej, prezentują bardzo dobry poziom. Insigne bardzo fajnie, mogliby grać częściej. Crystal Lake dobry mocny set, często wręcz brutalny. ludzi mogłoby by więcej.

wieśMak

Anuluj