UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mam wrażenie, że Ci którzy piszą komentarze w większości nie byli na koncercie. Spotlles Mind z nową wokalistką dużo lepiej, prezentują bardzo dobry poziom. Insigne bardzo fajnie, mogliby grać częściej. Crystal Lake dobry mocny set, często wręcz brutalny. ludzi mogłoby by więcej.
wieśMak