UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie che smucić autora tekstu, ale te 'eksperymenty wokalne' były czymś przyciągającym, świerzym i to one składały się na chwilową dobrą passę zespołu i uznanie elblążan. za to to co ta dziewczyna pokazała to jakieś nieporozumienie. .. i nie jest to tylko moje zdanie. aż przykro się robi, bo krzyknąć w mikrofon bez żadnego uczucia i przekazu to każdy średnio utalentowany wokalista potrafi, a chyba nie o to chodzi w tym zespole? nie ważne kto śpiewał wcześniej kto śpiewa teraz a kto będzie śpiewał za rok, ważne że nie było dawnej magii. .. szkoda. jednak ciągle mam nadzieję, że dziewczyna się rozkręci. ; /
zZzZzZz