A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
polaczkom nigdy nie dogodzisz
jedno można przyznać trzyma poziom Łyłki !! Gratuluje Koszerny Spotles Majndzie do 3 Wymiaru
Eeee tam dupicie. .. .:P
Przyznam się, że na ostatnim koncercie w jaszczurze jeszcze z Oskarem, wyszedłem z sali, właśnie przez jego "eksperymenty". Maja ma mniej charakterystyczny głos, ale zespaja się z resztą zespołu i ma ciekawsze linie wokalne. Koncert jak najbardziej na plus.