24
12.06.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
polaczkom nigdy nie dogodzisz
(2011.06.16)

info

0  
  0
jedno można przyznać trzyma poziom Łyłki !! Gratuluje Koszerny Spotles Majndzie do 3 Wymiaru
(2011.06.16)

info

0  
  0
Eeee tam dupicie. .. .:P
Muzykos (2011.06.16)

info

0  
  0
Przyznam się, że na ostatnim koncercie w jaszczurze jeszcze z Oskarem, wyszedłem z sali, właśnie przez jego "eksperymenty". Maja ma mniej charakterystyczny głos, ale zespaja się z resztą zespołu i ma ciekawsze linie wokalne. Koncert jak najbardziej na plus.
Emerald Lies (2011.06.16)

info

0  
  0