UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak widac organizatorzy się bronią, ale kazdy kto byl, to ma swoje zdanie i niestety niekorzystne dla osób odpowiedzialnych za koncert Szwedów. Zatrudnianie ludzi po znajomości ma ten feler, że trudniej zwracać uwagę i wlepić upomnienie, ale takie sa czasy zwlaszcza w Elblagu. nastepnym razem pewnie będzie bardziej profesionalnie, a straż miejska znajdzie czas by być na imprezie wymagajacej jej obecności i nie bedziemy musieli byc narażeni na nagabywanie cygaów i nieplanowane wystepy tancerek. ale skoro Ratusz twierdzi, że wszystko bylo super to gratuluję tupetu i wysokiej samooceny.