UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak widac organizatorzy się bronią, ale kazdy kto byl, to ma swoje zdanie i niestety niekorzystne dla osób odpowiedzialnych za koncert Szwedów. Zatrudnianie ludzi po znajomości ma ten feler, że trudniej zwracać uwagę i wlepić upomnienie, ale takie sa czasy zwlaszcza w Elblagu. nastepnym razem pewnie będzie bardziej profesionalnie, a straż miejska znajdzie czas by być na imprezie wymagajacej jej obecności i nie bedziemy musieli byc narażeni na nagabywanie cygaów i nieplanowane wystepy tancerek. ale skoro Ratusz twierdzi, że wszystko bylo super to gratuluję tupetu i wysokiej samooceny.