UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też byłem i mam zastrzerzenia do organizacji imprezy, ale nie dziwię się organizatorom, kolejna impreza odfajkowana. a narzekający po prostu nie maja racji. bo chcą by było to przygotowane na 5,a nie na 3.Ciekawe co na to prezydent Witek będący caly czas na imprezie ?