A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W kółko to samo, na placu Jagielończyka. Zawsze ten sam schemat uroczystości. NUDA ! Hmm. .fajną mieli majówkę żołnierze. Sezon się zaczął !
Uroczxystosc piekna, ale do domu wrocilem zmarzniety i w chacie zimno wlaczcie ogrzewanie administratorzy czy wam az tak ciepelko jest my pragniemy w domu miec cieplo do kogo mamy sie zglosic z blaganiem o wlaczenie ogrzewania. Kto mnie popiera z tym ogrzewaniem niech napisze.
Zlewy jakie musieli mieć sranie !!!
Zielonty brzucho mu rosnie, a laksowi dalej oko spiernicza, barany z plutonu dowodzenia haha :)
O, jak to tak? A gdzie Grześ się podział? Wice wysłał na święto? A pamiętam jak przed wyborami POfani wyli że to Słonina nie bierze udziału w żadnych uroczystościach; -P Co się tyczy zaś Konstytucji to chyba pan Lewandowski nie wie za bardzo o czym mówi. To nie był wcale postępowy dokument, tak się tylko utarło. Aha i była to 3cia konstytucja na świecie i druga w Europie. Pierwsza była konstytucja Republiki Korsykańskiej z bodajże z 1755r.