15
03.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W kółko to samo, na placu Jagielończyka. Zawsze ten sam schemat uroczystości. NUDA ! Hmm. .fajną mieli majówkę żołnierze. Sezon się zaczął !
Zdegustowany (2011.05.03)

info

0  
  0
Uroczxystosc piekna, ale do domu wrocilem zmarzniety i w chacie zimno wlaczcie ogrzewanie administratorzy czy wam az tak ciepelko jest my pragniemy w domu miec cieplo do kogo mamy sie zglosic z blaganiem o wlaczenie ogrzewania. Kto mnie popiera z tym ogrzewaniem niech napisze.
zmarzniety (2011.05.03)

info

0  
  0
Zlewy jakie musieli mieć sranie !!!
antyzlew (2011.05.03)

info

0  
  0
Zielonty brzucho mu rosnie, a laksowi dalej oko spiernicza, barany z plutonu dowodzenia haha :)
Były_komandos (2011.05.03)

info

0  
  0
O, jak to tak? A gdzie Grześ się podział? Wice wysłał na święto? A pamiętam jak przed wyborami POfani wyli że to Słonina nie bierze udziału w żadnych uroczystościach; -P Co się tyczy zaś Konstytucji to chyba pan Lewandowski nie wie za bardzo o czym mówi. To nie był wcale postępowy dokument, tak się tylko utarło. Aha i była to 3cia konstytucja na świecie i druga w Europie. Pierwsza była konstytucja Republiki Korsykańskiej z bodajże z 1755r.
JesusAlvaro (2011.05.04)

info

0  
  0