UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W kółko to samo, na placu Jagielończyka. Zawsze ten sam schemat uroczystości. NUDA ! Hmm. .fajną mieli majówkę żołnierze. Sezon się zaczął !
Zdegustowany
W kółko to samo, na placu Jagielończyka. Zawsze ten sam schemat uroczystości. NUDA ! Hmm. .fajną mieli majówkę żołnierze. Sezon się zaczął !
Zdegustowany