UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W kółko to samo, na placu Jagielończyka. Zawsze ten sam schemat uroczystości. NUDA ! Hmm. .fajną mieli majówkę żołnierze. Sezon się zaczął !

Zdegustowany

Anuluj