UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Uroczxystosc piekna, ale do domu wrocilem zmarzniety i w chacie zimno wlaczcie ogrzewanie administratorzy czy wam az tak ciepelko jest my pragniemy w domu miec cieplo do kogo mamy sie zglosic z blaganiem o wlaczenie ogrzewania. Kto mnie popiera z tym ogrzewaniem niech napisze.
zmarzniety