UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uroczxystosc piekna, ale do domu wrocilem zmarzniety i w chacie zimno wlaczcie ogrzewanie administratorzy czy wam az tak ciepelko jest my pragniemy w domu miec cieplo do kogo mamy sie zglosic z blaganiem o wlaczenie ogrzewania. Kto mnie popiera z tym ogrzewaniem niech napisze.
zmarzniety