UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uroczxystosc piekna, ale do domu wrocilem zmarzniety i w chacie zimno wlaczcie ogrzewanie administratorzy czy wam az tak ciepelko jest my pragniemy w domu miec cieplo do kogo mamy sie zglosic z blaganiem o wlaczenie ogrzewania. Kto mnie popiera z tym ogrzewaniem niech napisze.

zmarzniety

Anuluj