UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O, jak to tak? A gdzie Grześ się podział? Wice wysłał na święto? A pamiętam jak przed wyborami POfani wyli że to Słonina nie bierze udziału w żadnych uroczystościach; -P Co się tyczy zaś Konstytucji to chyba pan Lewandowski nie wie za bardzo o czym mówi. To nie był wcale postępowy dokument, tak się tylko utarło. Aha i była to 3cia konstytucja na świecie i druga w Europie. Pierwsza była konstytucja Republiki Korsykańskiej z bodajże z 1755r.

JesusAlvaro