UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Albo napiszcie, ilu już w Elblągu mamy apostatów, którzy formalnie zerwali z przynaleznością do Kościoła Katolickiego - to też ciekawy temat. A nie tylko o katolikach i o katolikach. Ciekawe swoją drogą, jak w naszym mieście uda się akcja Tygodnia Apostazji (16-22 maja)

Magda...

Anuluj