UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

:| też nie mają o czym pisać. ." procesja przeszła ulicami. .. " :D Napiszcie coś o mniejszościach religijnych w Elb, chętnie poczytam jakiś ciekawy, solidny artykuł.

VisageUla

Anuluj