UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Albo napiszcie, ilu już w Elblągu mamy apostatów, którzy formalnie zerwali z przynaleznością do Kościoła Katolickiego - to też ciekawy temat. A nie tylko o katolikach i o katolikach. Ciekawe swoją drogą, jak w naszym mieście uda się akcja Tygodnia Apostazji (16-22 maja)
Magda...