UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Albo napiszcie, ilu już w Elblągu mamy apostatów, którzy formalnie zerwali z przynaleznością do Kościoła Katolickiego - to też ciekawy temat. A nie tylko o katolikach i o katolikach. Ciekawe swoją drogą, jak w naszym mieście uda się akcja Tygodnia Apostazji (16-22 maja)

Magda...