A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
każdemu morze się zdarzyć. .. brak słów. Każdemu morze bałtyckie się zdarzyć ha ha ha
ojezu nie zesrajcie sie jednym butem by kazdy normalny chłowiek te drzewo połamał a wwy sie sracie ze auto je scielo. banda palantow. ..
Na takim zakrecie jak tam jest to trzeba naprawde uwazac po to jest ograniczenie predkosci. .. Pewnie Świerzynka porzyczyła od tatusia samochód i chciała przyszpanować. bezmózgowiec poprostu. .. .dobrze ze tamtedy nikt nie szedł. ..
mordy przytrzasnąć wieśniaki
tata będzie wściekły muhahaha!
Do palanta "dfsds". Tylko ja moim golfikiem cały czas śmigam, wymieniam to co niezbędne, żadnych niespodzianek. Renówki to porażki brzydkie i zawodne!
Ja też jezdze tamtędy dosc często ale po prostu zwalniam i w du. .e mam że inni mnie wyprzedzają. ..
Czy ktokolwiek zwrócił uwagę że jedna opona ma inny bieznik?Widac także na wylamanej oslonie dolnej jak z tego padła olej wyciekal, myślalem że golfy 3 to max. rzęchy, ale zaczynam miec wątpliwosci.
Bardzo piękne komentarze, - sami miszczowie kierownicy je pisali. Pewnie jak ktoś z was by był świadkiem tego wypadku to jeszcze by podpalił samochód dla większego efektu. Czy wam wszystkim nie wstyd pisać tak ohydne komentarze ? Ojciec jej pewnie Bogu dziękuje że córka żyje, a samochód rzecz nabyta i nie najważniejsza. Trzeba się zastanowić gdzie tkwi błąd w wyszkoleniu młodych i początkujących kierowców, a nie wylewać swoje frustracje na forum, - bo kac moralny tak szybko nie mija.
prowadząc samochód trzeba myśleć tym bardziej przed zakrętem a gdzie ta młoda się spieszyła.