31
27.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
każdemu morze się zdarzyć. .. brak słów. Każdemu morze bałtyckie się zdarzyć ha ha ha
(2011.03.28)

info

0  
  0
ojezu nie zesrajcie sie jednym butem by kazdy normalny chłowiek te drzewo połamał a wwy sie sracie ze auto je scielo. banda palantow. ..
(2011.03.28)

info

0  
  0
Na takim zakrecie jak tam jest to trzeba naprawde uwazac po to jest ograniczenie predkosci. .. Pewnie Świerzynka porzyczyła od tatusia samochód i chciała przyszpanować. bezmózgowiec poprostu. .. .dobrze ze tamtedy nikt nie szedł. ..
(2011.03.28)

info

0  
  0
mordy przytrzasnąć wieśniaki
(2011.03.28)

info

0  
  0
tata będzie wściekły muhahaha!
Bi3it (2011.03.28)

info

0  
  0
Do palanta "dfsds". Tylko ja moim golfikiem cały czas śmigam, wymieniam to co niezbędne, żadnych niespodzianek. Renówki to porażki brzydkie i zawodne!
antyżabojadmobil (2011.03.28)

info

0  
  0
Ja też jezdze tamtędy dosc często ale po prostu zwalniam i w du. .e mam że inni mnie wyprzedzają. ..
gdds (2011.03.28)

info

0  
  0
Czy ktokolwiek zwrócił uwagę że jedna opona ma inny bieznik?Widac także na wylamanej oslonie dolnej jak z tego padła olej wyciekal, myślalem że golfy 3 to max. rzęchy, ale zaczynam miec wątpliwosci.
(2011.03.28)

info

0  
  0
Bardzo piękne komentarze, - sami miszczowie kierownicy je pisali. Pewnie jak ktoś z was by był świadkiem tego wypadku to jeszcze by podpalił samochód dla większego efektu. Czy wam wszystkim nie wstyd pisać tak ohydne komentarze ? Ojciec jej pewnie Bogu dziękuje że córka żyje, a samochód rzecz nabyta i nie najważniejsza. Trzeba się zastanowić gdzie tkwi błąd w wyszkoleniu młodych i początkujących kierowców, a nie wylewać swoje frustracje na forum, - bo kac moralny tak szybko nie mija.
bufor (2011.03.28)

info

0  
  0
prowadząc samochód trzeba myśleć tym bardziej przed zakrętem a gdzie ta młoda się spieszyła.
(2011.03.29)

info

0  
  0