UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo piękne komentarze, - sami miszczowie kierownicy je pisali. Pewnie jak ktoś z was by był świadkiem tego wypadku to jeszcze by podpalił samochód dla większego efektu. Czy wam wszystkim nie wstyd pisać tak ohydne komentarze ? Ojciec jej pewnie Bogu dziękuje że córka żyje, a samochód rzecz nabyta i nie najważniejsza. Trzeba się zastanowić gdzie tkwi błąd w wyszkoleniu młodych i początkujących kierowców, a nie wylewać swoje frustracje na forum, - bo kac moralny tak szybko nie mija.

bufor