31
27.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jesteście naprawdę powaleni!Nie wiecie jak to było!To dotkneło kogoś kogo znam. I uwierzcie Mi !!To nie było tak jak mówicie, piszecie i myślicie. I to wcale nie jest miło czytać takie żałosne komentarze!!!
żal . (2011.04.01)

info

0  
  0