31
27.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
i znowu baba za kolkiem. one sie w wiekszosci po prostu nei nadaja na kierowcow. ich najczestszym przeiwnieniem jest nieustapienie pierwszenstwa
(2011.03.27)

info

0  
  0
Mieszkam tam blisko i znam to miejsce, nawet na suchej jezdni przy 70 km/h już piszczą tam opony, ciekawe jak długo dziewczyna miała prawko.
(2011.03.27)

info

0  
  0
to po ch. .. .. j sthile lepiej zatrudnic laguniarzy; p
(2011.03.27)

info

0  
  0
niech chociaż szybka 20 latka zaplaci za ściete drzewo i koszty służb.
(2011.03.27)

info

0  
  0
No i jak zwykle winne są drzewa !
Obiektywny. (2011.03.27)

info

0  
  0
TO CUD, Laguna II na drodze - a nie w serwisie!
antymobilżabojad (2011.03.27)

info

0  
  0
Piszczą przy 70 na tym zakręcie? Może i trzeba tam zwolnić ze względu na kiepskie profilowanie ale bez przesady.
(2011.03.27)

info

0  
  0
antymobilżabojad dobrze, że twój szmelcwagen golf nie stoi
dfsds (2011.03.27)

info

0  
  0
W tym miejscu są dwa zakręty, dwa skrzyżowania i przystanki autobusowe. czasami aż starch jest nawet próbować wyjechac na głowną drogę, nie mówiąc o przechodzeniu przez jezdnie po wyjściu z autobusu. Tutaj wszyscy gnają i wyjeżdzając z zakretu maja nagle przed soba pieszych lub samochód właczający sie do ruchu. Jakiś czas temu wystąpilismy o postawienie w tym rejonie ograniczenia prędkości i otrzymaliśmy odpowiedz negatywną. Powód - nie ma potrzeby bo nie było ofar smiertelnych.
ano (2011.03.28)

info

0  
  0
Po wpisach sądze ze wypowiadają się sami znawcy, każdemu morze się zdarzyć nie opanować samochodu na zakręcie. Wracajcie szybko do zdrowia.
(2011.03.28)

info

0  
  0