A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
i znowu baba za kolkiem. one sie w wiekszosci po prostu nei nadaja na kierowcow. ich najczestszym przeiwnieniem jest nieustapienie pierwszenstwa
Mieszkam tam blisko i znam to miejsce, nawet na suchej jezdni przy 70 km/h już piszczą tam opony, ciekawe jak długo dziewczyna miała prawko.
to po ch. .. .. j sthile lepiej zatrudnic laguniarzy; p
niech chociaż szybka 20 latka zaplaci za ściete drzewo i koszty służb.
No i jak zwykle winne są drzewa !
TO CUD, Laguna II na drodze - a nie w serwisie!
Piszczą przy 70 na tym zakręcie? Może i trzeba tam zwolnić ze względu na kiepskie profilowanie ale bez przesady.
antymobilżabojad dobrze, że twój szmelcwagen golf nie stoi
W tym miejscu są dwa zakręty, dwa skrzyżowania i przystanki autobusowe. czasami aż starch jest nawet próbować wyjechac na głowną drogę, nie mówiąc o przechodzeniu przez jezdnie po wyjściu z autobusu. Tutaj wszyscy gnają i wyjeżdzając z zakretu maja nagle przed soba pieszych lub samochód właczający sie do ruchu. Jakiś czas temu wystąpilismy o postawienie w tym rejonie ograniczenia prędkości i otrzymaliśmy odpowiedz negatywną. Powód - nie ma potrzeby bo nie było ofar smiertelnych.
Po wpisach sądze ze wypowiadają się sami znawcy, każdemu morze się zdarzyć nie opanować samochodu na zakręcie. Wracajcie szybko do zdrowia.