Laguną ścięła drzewo

31
27.03.2011
Laguną ścięła drzewo
fot. WS
Dziś (27 marca) około godz. 18.10 na drodze nr 509 na wysokości miejscowości Stoboje auto osobowe ścięło drzewo i dachowało na poboczu. Na miejsce przybyły: straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Dwie osoby karetka pogotowia zabrała do szpitala. Zobacz więcej zdjęć.
Do tego groźnego zdarzenia doszło obok skrzyżowania drogi 509 z drogą na Stoboje. Dwudziestoletnia kierująca renault laguna jadąc od strony Młynar tuż po wyjściu z łuku drogi nie zapanowała nad pojazdem i zjechała na pobocze. Laguna ścięła przydrożne drzewo i wylądowała kilkanaście metrów od szosy dachując. Według ustaleń policji przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość.
   [fotoc]
   Kierującą i jej pasażera pogotowie zabrało do szpitala na badania. Oboje mogą mówić o sporym szczęściu - ich obrażenia nie były bardzo groźne. Strażacy posprzątali rejon zdarzenia.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To wszystko przez facetów! Biedna kobieta spieszyła się do domu żeby jej Pan nie zauważył że bez pozwolenia wyszła z kuchni. ; )
Edek. (2011.03.27)

info

0  
  0
'nie dostosowała prędkości do warunków na drodze' raczej nie dostosowała prędkości do jakości drogi
(2011.03.27)

info

0  
  0
Brzydka ta Laguna. Ładniejsza była w całości. haha. Niedzielne przejażdżki bolesne w skutkach.
laguun (2011.03.27)

info

0  
  0
nadmierna predkosc i komorka przy pustej glowie oto przyczyny wypadku
(2011.03.27)

info

0  
  0
a może prędkości do umiejętności
Ącki (2011.03.27)

info

0  
  0
ktoś wie na jakim szrocie bedzie stała ?
dsfsd (2011.03.27)

info

0  
  0
O przy takiej średnicy drzewa to już trzeba mieć pozwolenie na wycinkę, będą kłopoty.
! (2011.03.27)

info

0  
  0
d. ebili nie trza żałować tylko znaczyć drzewka do wycinki będzie taniej
(2011.03.27)

info

0  
  0
rejestracje zamazane powinno się napiętnować głupotę i zamieszczać zdjęcia piratów drogowych
(2011.03.27)

info

0  
  0
takie głupoty wypisujom a tam poprostu powinien stac foto radar
siwy ;;Ł 26 (2011.03.27)

info

0  
  0