UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktokolwiek zwrócił uwagę że jedna opona ma inny bieznik?Widac także na wylamanej oslonie dolnej jak z tego padła olej wyciekal, myślalem że golfy 3 to max. rzęchy, ale zaczynam miec wątpliwosci.
Czy ktokolwiek zwrócił uwagę że jedna opona ma inny bieznik?Widac także na wylamanej oslonie dolnej jak z tego padła olej wyciekal, myślalem że golfy 3 to max. rzęchy, ale zaczynam miec wątpliwosci.