UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktokolwiek zwrócił uwagę że jedna opona ma inny bieznik?Widac także na wylamanej oslonie dolnej jak z tego padła olej wyciekal, myślalem że golfy 3 to max. rzęchy, ale zaczynam miec wątpliwosci.


Anuluj