UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeżeli ta HONDA miała początek rejestracji PO. .. .to nie dziwię się ze tak się stało, to jeździ szaleniec w niej jakiś, aha jeździł
ha...
jeżeli ta HONDA miała początek rejestracji PO. .. .to nie dziwię się ze tak się stało, to jeździ szaleniec w niej jakiś, aha jeździł
ha...