UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeżeli ta HONDA miała początek rejestracji PO. .. .to nie dziwię się ze tak się stało, to jeździ szaleniec w niej jakiś, aha jeździł

ha...

Anuluj