UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
z jaką prędkością jechała ta HONDA??? że tak mocno została rozbita. Ale co tam wina leży po tamtej stronie.
krisekbbb
z jaką prędkością jechała ta HONDA??? że tak mocno została rozbita. Ale co tam wina leży po tamtej stronie.
krisekbbb