UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
widzialem w czoraj ten wypadek dokladnie po jechalem stylu za Honda i skrecalem na ogrodowa Kobieta jadaca Skoda jechala z predkoscia 30 na godzine przed skrzyzowaniem puscila noge z gazu a na skrzyzowaniu nie rozejszawszy sie dodala troche gazu i bez hamowania udezyla nadjezajacy samochod Honde Jechala tak jak by to jej droga byla z pierwszenstwem przejazdu Strach pomyslec jak bym przed Honda jechal ja moim malym matizem chyba niebylo by co zemnie zbierac i z mojego synka Pamietajcie nie spiescie sie nie jestescie sami na drodze