UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masakra co zostało z HONDY. A na autostradzie tak, to by nie było co zbierać z takiego plastykwego samochodzika!!!!
Masakra co zostało z HONDY. A na autostradzie tak, to by nie było co zbierać z takiego plastykwego samochodzika!!!!