UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie była wtedy policja? Osik zainteresuj sie swoimi podwładnymi bo często spotykaja sie w jednym miejscu i kontroluja jeden pojazd boguducha winien a robia nagonke bez powodu gdzie w innej części mi9asta dzieją się cuda na kiju.

arcykomisarz

Anuluj