UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. .. i co znowu wypadek i znowu mickiewicza. .. powtarzam poprzednie słowa. .. wylac garby. .. jezeli w ciągu kilku dni w takiej" metropolii" jak elbląg dochodzi do wypadku to co znaczy?. .. cholerny "czarny punkt". .. wylac garby. .. baran jeden z drugim zdejmie noge z gazu i kłopot z głowy.