UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdzie była wtedy policja? Osik zainteresuj sie swoimi podwładnymi bo często spotykaja sie w jednym miejscu i kontroluja jeden pojazd boguducha winien a robia nagonke bez powodu gdzie w innej części mi9asta dzieją się cuda na kiju.

arcykomisarz