UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i co oni myśleli, że w tych ciemnościach kierowca ich zdąży zauważyć i łaskawie przepuści? Nie patrzyli albo mózgu nie mają. Poza tym zdelegalizować samochody, bo to jest zło.


Anuluj