UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RoV a skąd ludzie mają wyciągać wnioski jeśli reporterzy by o tym nie pisali? Pomyśl trochę zanim coś napiszesz. Każesz ludziom wyciągać wnioski, a psioczysz na fotoreportera, który był tam po to, aby ludzi o tym poinformować. A Fromborska fakt, już dawno powinna być oświetlona. Jest tam mnóstwo wjazdów na osiedla, wyjazdów z firm, do tego wąsko dziurawo i jeszcze 3 przejścia dla pieszych. W nocy aż się tam prosi o wypadek. Jadąc tą ulicą w nocy, ciężko nawet trafić we wjazd na osiedle a co dopiero zauważyć pieszych ubranych na czarno przebiegających przez przejście.

pentaxxx

Anuluj