UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Godzinkę przed tym zdarzeniem przejeżdżałam tamtą drogą i też nie wiadomo skąd pojawił się na poboczu człowiek ale w ostatniej chwili go zobaczyłam. Za każdym razem kiedy tamtędy przejeżdżam zastanawiam się kiedy w końcu zostanie zamontowane tam oświetlenie. W miejscu tym szczególnie wieczorem kiedy inni pojazdy jadące z naprzeciwka nas oślepiają nie wiele jesteśmy w stanie zobaczyć. Może po tej tragedii znajdą się pieniądze na doświetlenie tej drogi bo przecież każdy z nas może się tam znaleźć jako pieszy. Apeluję do władz miasta żeby zajęły się tą sprawą która czeka już wiele lat na rozstrzygnięcie.

anett250