UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do piszącego/piszącej o pseudonimie liza to powodzenia w Polsce byś stała aż "babki" się nagadają i pójdą w drugą stronę od przejścia po akurat przy przejściu się spotkał, znam to z autopsji puszczasz takie bo czekają "bidulki" a one qwa dalej stoją O_o w Polsce zarówno nam kierującym jak i nam pieszym brak kultury a czasem i myślenia.

okoniowaty