Potrącenie dwóch pieszych na pasach
(fot. Witold Sadowski)
Dziś (23 lutego) około godz. 19.15 na ul. Fromborskiej doszło do potrącenia dwóch pieszych, którzy przechodzili przez jezdnię w miejscu do tego wyznaczonym. Ranni mężczyźni (w wieku 37 i 51 lat) zostali zabrani przez karetki pogotowia ratunkowego do szpitala. Na miejscu zdarzenia czynności prowadzą policjanci. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie wypadku został całkowicie wstrzymany. Zobacz więcej zdjęć.