UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak to co się kura dzieje. .. kierowcy patrzą na dziury myślą jak je omijać aby nie pourywać zawieszenia nic dziwnego że dochodzi do potrąceń pieszych! NOWACZYK zrób coś z tymi dziurami chłopie! tyle obietnic i. .. ?

Bi3it