UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chcialbym sie dowiedziec sie od panstwa kiedy biedzie nowe oswietlenie na ulicy fromborskiej i bielany
ddddd
chcialbym sie dowiedziec sie od panstwa kiedy biedzie nowe oswietlenie na ulicy fromborskiej i bielany
ddddd