UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wcale mnie to nie dziwi. Drzewa to powycinali, ale żeby w końcu dobrze oświetlić tą drogę to nie ma komu. Do ilu wypadków jeszcze musi tu dojść, aby problem został zauważony??? A do pieszych i kierowców apeluję o ostrożność, bo ten odcinek teoretycznie jest prosty, ale nie jednego kierowcę już to złudzenie zgubiło.
mieszkanka fromborskiej